Víc, než je zvykem...

Kontakty

Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoli dotazem:

Adresa: Salašská 2182, Staré Město, 686 03

Kontaktní osoba:

Kristýna Mikelová

E-mail: skolka@sportparkrybnicek.cz 

Tel.: 732 401 661

Facebook

 

Náš tým:

Kristýna Mikelová

Studovala pedagogickou školu MU v Brně. Stále studuje pedagogickou školu v Olomouci. V dětské skupině působí jako koordinátorka. Má bohaté zkušenosti s výukou dětí ze soukromé anglické mateřské školy v Brně. Je lektorkou angličtiny a také instruktorkou in-line bruslení.

Mgr. Petra Holá

Vystudovala pedagogickou školu MU v Brně. V dětské skupině působí jako koordinátorka. Je lektorkou francouzštiny a také dlouholetou instruktorkou in-line bruslení. Má dlouhodobé zkušenosti s vedením sportovních příměstských táborů.

Bc. Kateřina Pochylá

Soňa Černušková

Gabriela Matoušková

Jana Trefilíková

Magdalena Hořínková

Renata Kubalová

 

 

Mgr. Jan Svoboda

Šéftrenér TENISOVÉ AKADEMIE SLOVÁCKO. Vystudoval Fakultu tělesné výchovy a sportu UK v Praze. Je diplomovaný tenisový trenér 1. třídy. Ve Sportparku Rybníček působí jako hlavní trenér, kde s dětmi pracuje již mnoho let. Vede pohybovou průpravu pro mateřské školy.

Jana Komrsková

Bývalá česká sportovní gymnastka, účastnice několika mistrovstí Evropy, světa i Olmypijských her v Sydney 2000 a Aténách 2004. Ve školce Rybníček se věnuje tělocviku pro děti. Zároveň působí ve správní radě Sportovní agentury Slovácko.

 

Mgr. Rostislav Mikel

Vystudoval Univerzitu Palackého v Olomouci, obor fyzioterapie. Závodní hráč basketbalu. Zajišťuje kompenzační a rehabilitační cvičení pro děti.

Mgr. Adéla Kohelová

logopedka

 

Naši partneři