Víc, než je zvykem...

Den Pohybu pro zdraví

Na 10. května připadá Světový den Pohybu pro zdraví. A tak jsme se rozhodli k němu přispět i my. Vždyť kde jinde než ve sportparku by měly (nejen) děti zjistit, že pohyb a zdravý životní styl je prostě skvělý?

 

"Mobil či tablet nechej doma a pojď se s námi hýbat!"
 
Sportovní spolky Starého Města, Uherského Hradiště, Kunovic a blízkého okolí zvou děti, aby si vyzkoušely různé druhy sportů (florbal, šerm, fotbal, tenis, badminton, in-line, stolní tenis, šachy, GéTéVé-všesportovní kroužek, SVČ Klubko a další), aktivně se zapojily do bohatého programu a užily si parádní den plný pohybu, her a soutěží.
 
Součástí doprovodného programu bude charitativní běh 2 MÍLE PRO DIAKONII, Krajský přebor mladšího žactva v tenise, dětská diskotéka s animátorem, občerstvení, malování na obličej, návštěva Človíčkovy stezky o historii sportu včetně interaktivní části (dřevěné hřiště) s názvem "Jak zdatným človíčkem jsi ty?" a další atrakce.
 
Akce se koná v areálu Sportparku Rybníček ve Starém Městě, kde se navíc děti zabaví i na Človíčkově pumpálišti (vodní prvek) nebo smyslovém chodníčku.
 

Podrobnosti najdete ve facebookové události.

 

Děkujeme partnerům: Děkujeme partnerům: Fonergy, Rojal, AK Náplava, Rybárik, Izolfa.cz, C.S.O.

Hope Sport, Café+Co, Televize TVS, Slovácké léto, Městká kina Uherské Hradiště


Naši partneři