Víc, než je zvykem...

Den Pohybu pro zdraví

Naši milí sportovní přátelé,

vzhledem k nepříznivému vývoji okolo nemoci covid-19 a ke karanténním opatřením jsme se rozhodli letos Den pohybu pro zdraví neuspořádat. Věříme, že tuto nepříznivou dobu společně překonáme a v příštím roce si veletrh sportu na Rybníčku užijeme dvojnásob.

Děkujeme a těšíme se na vás při dalších nejen sportovních akcích.

 

„Mobil či tablet nechej doma. Pojď se s námi hýbat!“

Od roku 2018 zvou Nadační fond Sportovní agentura Slovácko společně se sportovními spolky Starého Města, Uherského Hradiště, Kunovic a blízkého okolí do Sportparku Rybníček děti, aby si vyzkoušely různé druhy sportů (florbal, atletika, šerm, fotbal, tenis, badminton, in-line, stolní tenis, šachy, GéTéVé - všesportovní kroužek, SVČ Klubko a další), aktivně se zapojily do bohatého programu a užily si parádní den plný pohybu, her a soutěží.

Hlavním cílem akce je začlenění pohybu a sportu do běžného života dětí, propojení a prezentace sportovních spolků, rozšíření veřejného povědomí o sportovním vyžití v regionu a v neposlední řadě aktivní zapojení mateřských a základních škol jakožto nositelů myšlenky „POHYBEM PRO ZDRAVÍ“.

Doprovodný program je vždy rozmanitý: rodinný charitativní běh 2 MÍLE PRO DIAKONII, dětská diskotéka s animátorem, občerstvení, malování na obličej, návštěva Človíčkovy stezky, pojednávající o historii sportu, včetně interaktivní části (dřevěné hřiště) s názvem „Jak zdatným človíčkem jsi ty?“ a další atrakce. Akce se koná v areálu Sportparku Rybníček ve Starém Městě, kde se navíc děti zabaví i na Človíčkově pumpálišti (vodní prvek) nebo smyslovém chodníčku, a mnohé další.

„Buďte i vy součástí této skvělé akce a užijte si s celou rodinou zábavný den plný sportovních zážitků. Buďte s námi v pohybu!“

Fotogalerii DPPZ 2018 najdete TADY.

Fotogalerie DPPZ 2019 je ZDE.

Podorbnosti o ročníku 2019 jsou ZDE.

Naši partneři