Sport park Rybníček | Fit Studio Copy Copy
Tenisový klub TC Staré město s tenisovými kurty, tenisovou halou, restaurací, tenisovou školou, školkou, sportovním obchodem, fit studiem, školou inline, hlídání dětí, letním kinem, fizioterapií, masážemi
Tenis Uherské Hradiště, Tenis Staré Město, tenisové kurty Staré město, tenisové kurty Uherské hradiště, tenisová hala Staré Město, tenisová hala Uherské Hradiště, rozvoz burgery Uherské Hradiště, rozvoz burgery Staré Město, restaurace Uherské Hradiště, restaurace Staré Město, školka Uherské Hradiště, tenisová škola, fit studio, trx, kruhový trénink, škola inline, výuka inline, školka Staré Město, miniškolka, hlídání dětí, divadlo, letní kino, tenisové oblěčení, tenisové vybavení, tenisové boty, tenisové rakety, testovací rakety, vyplétání raket, rehabilitace, fyzioterapie, masáže
20516
page,page-id-20516,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive

FIT STUDIO

Buďte s námi fit

Fit studio ve Sport parku Rybníček se řídí komplexním přístupem k pohybu a sportu. Na své si přijdou ti, kteří mají rádi skupinové lekce, i ti, kteří preferují individuální přístup.

Máme pro vás připraveny kompletně vybavené prostory pro skupinové cvičení i rozmanité aerobní, kondiční a rehabilitační lekce s nejmodernějšími cvičebními pomůckami a špičkovou kardiozónu.

Z lekcí vybíráme například bodystyling, kettlebell, TRX, bosu, jógu, rope skipping, flowin, kondičně-posilovací kruhový trénink a další aktivity pro získání kondice, pevného zdraví a krásné postavy.

Neztrácejte už ani minutu a přijďte si k nám zacvičit!

NOVINKY

Co je nového ve fitstudiu

TRENÉŘI A TERAPEUTI

Naši trenéři, maséři a terapeuti

Branislav Horňák


Pekařová Iveta


Mikel Rosťa


HATHA JÓGA

Uvolnění těla i mysli

Hatha jóga je jedna z mnoha druhů jógy. Při cvičení jde o harmonizaci těla a energie. Cvičení je vhodné pro všechny věkové kategorie. Pozitivně ovlivňuje všechny tělní systémy a udržuje v duševní pohodě.

HA – sluneční energie, kladný princip, THA – měsíční energie, negativní princip. Spojení mužské a ženské části v nás.

Obsahuje zejména cviky s výdržemi (ásany), dechová cvičení (pránájáma) a očistné techniky (krijá), mudry (spojení prstů), mantry (zpěv slabik), bandhy (tělní zámky).

Hatha jóga učí, že dokonalost je vždy rovnováhou obou pólů a nikdy potlačením jednoho a vyzdvihnutím druhého.

Cílem hatha jógy je harmonicky fungující tělo a správné proudění životní energie v něm, dále pak stabilní, klidná a vnímavější mysl. Na fyzické úrovni nás učí naslouchat svému tělu, porozumět mu a také ho zbytečně nepřepínat. Díky cvičení se tělo stává odolnějším, silnějším a pružnějším. Učí nás pracovat s dechem, rozproudit a harmonizovat energii ve svém těle.

Ten, kdo ovládl své fyzické tělo a svůj dech, ovládne i nervy a myšlenky. Správně dýchat je velmi důležité. Kromě dechu souvisí životní energie i s myslí. Aby se stala naše mysl vnímavější a stabilnější, je třeba ji zklidnit. Při cvičení hatha jógy si každý najde to, co je v danou chvíli pro něj důležité – tělo, dech, mysl… a nebo spojí vše v jedno. Je zaměřena na co nejdokonalejší ovládání fyzického těla, na znovunabývání a udržování zdraví a na co nejúplnější kontrolu základních životních energií.

Fit yogini woman practices yoga asana  Anjaneyasana

KRUHOVÝ TRÉNINK

Svalová síla a vytrvalost

Kruhový trénink je skvělým způsobem, jak získat svalovou sílu a zároveň vytrvalost. Je vhodný pro budování svalové hmoty i spalování tuků ze všech tělesných partií. Díky tomu je tato tréninková metoda vhodná jako zpestření monotónního programu pro všechny sportovce.

Princip kruhového tréninku: skládá se ze tří až čtyř kol, každé kolo trvá pět až patnáct minut. Mezi jednotlivými koly jsou pauzy dvě až tři minuty. V rámci jednoho kola žádné pauzy nejsou. Každé kolo se skládá z šesti až dvanácti cviků (mnohdy záleží na počtu účastníků), každý cvik se provádí na jiném stanovišti. Na každém stanovišti sportovec stráví asi 30 až 40 vteřin a poté se ihned přesouvá na následující stanoviště.

bosu2

INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINK

Osobní trenér Vám pomůže

Osobní trenér s vámi prodiskutuje vaše potřeby a cíle a dle toho sestaví trénink. S osobním trenérem máte jistotu, že cvičíte správně a energii vydáváte efektivně. Výsledky uvidíte již po pár týdnech. Trénink probíhá individuálně nebo ve dvojici.

Osobní trenér vám pomůže: zlepšit fyzickou kondici, redukovat hmotnost, vytvarovat postavu, odstranit svalové dysbalance, zpevnit bříško a problémové partie v těhotenství a po porodu.

Osobní trenér vám také může sestavit tréninkový plán, dle kterého pak cvičíte sami. A aby se výsledky dostavily ještě rychleji, sestaví vám přímo na míru také stravovací plán.

Těšíme se na vás!

Fit studio 29

KONTAKTY