Michal Krčmář na Rybníčku

20 Čer Michal Krčmář na Rybníčku

Biatlonista Krčmář s dětmi vyběhali na Rybníčku 6 500 korun pro Zuzanku

 

Seriál populárních nočních běhů Night Trail Run se letos poprvé přesunul do Starého Města. Jeho hostitelem se v sobotu 24. června stal Sport park Rybníček a bohatý program tam vypukl už odpoledne. Pro děti byl připraven skákací hrad, malování na obličej, obří bublifuky a další atrakce. Na místo dorazil i biatlonista Michal Krčmář, o fotku s ním a podpis byl mezi dětmi i dospělými obrovský zájem.

 

V půl osmé začal program naostro. Michal Krčmář se v zapadajícím slunci postavil do čela Rodinného charitativního běhu, kterého se zúčastnilo 47 dětí s rodiči. Pro sedmiletou Zuzanku s nízkoufunkčním autismem z Uherského Hradiště společně vyběhali 6 500 korun.

 

„Moc děkuji organizátorům Night Trail Run i ze Sport parku Rybníček. I díky nim budeme moct se Zuzankou odcestovat do Egypta, kde už poněkolikáté absolvuje čistě přírodní léčbu. V minulosti už jí dokázala výrazně pomoci,“ poděkovala za Zuzanku její maminka Magda Řiháková.

 

Po setmění se běžci postavili na start nočního běhu Night Trail Run. Devítikilometrová trasa je vedla ze Sport parku Rybníček na starověký Velehrad a zpět. Hranice přihlášených atakovala dvě stovky. Celý program vyvrcholil zapálením Svatojánského ohně.