Sport park Rybníček | Sportovní miniškolka Rybníček
Tenisový klub TC Staré město s tenisovými kurty, tenisovou halou, restaurací, tenisovou školou, školkou, sportovním obchodem, fit studiem, školou inline, hlídání dětí, letním kinem, fizioterapií, masážemi
Tenis Uherské Hradiště, Tenis Staré Město, tenisové kurty Staré město, tenisové kurty Uherské hradiště, tenisová hala Staré Město, tenisová hala Uherské Hradiště, rozvoz burgery Uherské Hradiště, rozvoz burgery Staré Město, restaurace Uherské Hradiště, restaurace Staré Město, školka Uherské Hradiště, tenisová škola, fit studio, trx, kruhový trénink, škola inline, výuka inline, školka Staré Město, miniškolka, hlídání dětí, divadlo, letní kino, tenisové oblěčení, tenisové vybavení, tenisové boty, tenisové rakety, testovací rakety, vyplétání raket, rehabilitace, fyzioterapie, masáže
17658
page,page-id-17658,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive

Sportovní miniškolka Rybníček

NOVINKY

KONTAKTY

Kristýna Mikelová
skolka@sportparkrybnicek.cz
tel.: 732 401 661

logo_opz_barevne

MINIŠKOLKA RYBNÍČEK

Vzdělávací centrum Rybníček je součástí projektu Tenisového tréninkového centra Rybníček. Působí v areálu Sport park Rybníček a zaměřuje se na organizaci činností pro děti od 2 let. Je inspirován myšlenkou kombinující učení a pohyb.

logo_opz_barevne

O NÁS

Miniškolka Rybníček – program zaměřený na sport a jazyky

Miniškolka Rybníček je alternativou sportovní mateřské školy, určená pro děti od 2 do 6 let. Nové prostory tenisového areálu a kvalifikovaný tým vysokoškolsky vzdělaných odborníků představuje příjemné a plnohodnotné prostředí pro předškolní výchovu Vašeho dítěte. Miniškolka je určena pro maximálně 14 dětí, čímž je naplněn jeden z hlavní předpokladů, tedy individuální přístup ke každému dítěti.

miniskolka 004

TÝM

Kristýna Mikelová

Studovala pedagogickou školu MU v Brně. Stále studuje pedagogickou školu v Olomouci. V miniškolce působí jako koordinátorka. Má bohaté zkušenosti s výukou dětí ze soukromé anglické mateřské školy v Brně. Je lektorkou angličtiny a také instruktorkou in-line bruslení.

Mgr. Petra Holá

Vystudovala pedagogickou školu MU v Brně. V miniškolce působí jako koordinátorka. Je lektorkou francouzštiny a také dlouholetou instruktorkou in-line bruslení. Má dlouhodobé zkušenosti s vedením sportovních příměstských táborů.

Mgr. Jan Svoboda

Vystudoval Fakultu tělesné výchovy a sportu UK v Praze. Je diplomovaný tenisový trenér 1. třídy. V TC Staré Město působí jako hlavní trenér, kde s dětmi pracuje již mnoho let. Vede pohybovou průpravu pro mateřské školy.

Ing. Petra Dvořáková

Čerstvá maminka Petra sestavuje týdenní jídelníčky pro děti. Věnuje se modernímu cvičení pilates.
Ke sportu neodmyslitelně patří zdravý, přiměřený a vyvážený jídelníček. Pro děti je připravováno jídlo z čerstvých sezónních surovin v Burger restauraci Rybníček, vždy po konzultaci s výživovou poradkyní Petrou Dvořákovou.

Mgr. Rostislav Mikel

Vystudoval UPOL, obor fyzioterapie. Bývalý závodní hráč basketbalu. Zajišťuje kompenzační a rehabilitační cvičení pro děti.