Víc, než je zvykem...

Němčina

Německý jazyk

Chcete, aby Vaše dítě trávilo svůj volný čas smysluplně a zároveň si zdokonalilo svoji němčinu? Baví Vaše dítě právě tento jazyk a chtělo by se v něm zlepšovat? Právě pro Vás otevíráme nové kurzy německého jazyka.

Kurzy pro děti a mládež:

NJA1         Začátečníci A1 - kurz je určen pro ty, kteří s německým jazykem nemají žádné zkušenosti, popř. také pro ty, kteří znají pouze základy, které by si rádi osvěžili a naučili se něco nového. Zaměříme se na mluvený projev, aby se děti byly schopné představit, byly schopné vytvořit základní otázky a znaly základní slovní zásobu (barvy, čísla, pozdravy atp.).

NJA2         Pokročilí začátečníci A2 - kurz je určen pro začínající němčináře, kteří už ale za sebou mají více zkušeností a chtějí si jazyk dále zdokonalovat. Pozornost bude zaměřena především na praktický jazyk a rozšíření slovní zásoby, což dětem umožní pohovořit o sobě, své rodině, zálibách, volném čase atp. Dle domluvy také případné doplnění učiva, které děti probírají ve škole.

NJB1          Mírně pokročilí B1 - kurz pro ty, kteří mají základy němčiny v malíku a chtějí se v každodenních situacích bez problémů domluvit. Zaměříme se především na mluvený projev a rozšíření slovní zásoby týkající se situací, se kterými se můžeme v každodenním životě běžně setkat.

Individuální lekce - Začátečníci/mírně pokročilí - dle osobních požadavků

Odkaz na přehled stupňů Společného evropského referenčního rámce pro jazyky - například ZDE.

 

Kurzy německého jazyka

Termín: od 8. dubna do 10. června, každé pondělí

Účast:

- děti ve věku od 7 - 11 let, začátečníci A1 - 16:00-16:55

- děti pokročilí začátečníci A2 17:00 – 17:55

Počet studentů: 6

 

Informace k výuce:

Lekce trvá 55 minut. Cena za kurz (10 lekcí) je 1 600 Kč.

 

Individuální lekce německého jazyka:

Cena: 350 Kč/55 min. Dle časových možností lektora, vždy v pondělí.

 

Lektor: Mgr. Kateřina Jáchymková

 

Přihlášky zasílejte na email svc@sportparkrybnicek.cz 

Kontaktní osoba Mgr. Petra Holá tel. 736 769 550

 

Naši partneři