Sport park Rybníček | Tenis
Tenisový klub TC Staré město s tenisovými kurty, tenisovou halou, restaurací, tenisovou školou, školkou, sportovním obchodem, fit studiem, školou inline, hlídání dětí, letním kinem, fizioterapií, masážemi
Tenis Uherské Hradiště, Tenis Staré Město, tenisové kurty Staré město, tenisové kurty Uherské hradiště, tenisová hala Staré Město, tenisová hala Uherské Hradiště, rozvoz burgery Uherské Hradiště, rozvoz burgery Staré Město, restaurace Uherské Hradiště, restaurace Staré Město, školka Uherské Hradiště, tenisová škola, fit studio, trx, kruhový trénink, škola inline, výuka inline, školka Staré Město, miniškolka, hlídání dětí, divadlo, letní kino, tenisové oblěčení, tenisové vybavení, tenisové boty, tenisové rakety, testovací rakety, vyplétání raket, rehabilitace, fyzioterapie, masáže
17625
page,page-id-17625,page-parent,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive

Tenis

NOVINKY

PŘEHLED VOLNÝCH TERMÍNŮ, MOŽNOST REZERVACE

 

> ON-LINE REZERVACE <

KONTAKTY

NÁBOR,ROZVRH, KONZULTACE TRENINKŮ:

Jan Svoboda
jsvoboda@tenisslovacko.cz
tel.: 605 866 879

ADMINISTRACE, PLATBY:

Ivona Valášková
info@tenisslovacko.cz
tel.: 730 150 181

TENIS

Sport park Rybníček Staré Město nabízí kompletní zázemí a pohodlí pro všechny tenisové hráče. Sedm venkovních tenisových kurtů na Rybníčku či na sokolovně a tři tenisové kurty v hale na Rybníčku.

Dále je vám k dispozici sportovní obchod, tenisoví trenéři, fyzioterapeut, fit studio, restaurace specializovaná na burgery a sushi a další služby.

V areálu sokolovny můžete uspořádat soukromý turnaj se svými kolegy, rodinou či kamarády. Areál vám pronajmeme celý i se zázemím a vítězství potom můžete oslavit třeba grilovačkou.

Těšíme se na vás!

Tenisové kempy: http://tenisslovacko.cz/tenisove-kempy/

TENIS

 • Pořádání turnajů

  Uspořádáme pro vás tenisový turnaj na klíč, případně vám poskytneme prostory a zázemí pro váš turnaj soukromý nebo firemní. V areálu sokolovny je i možnost grilování.

 • Servis

  Vyplétání raket, omotávky, tenisové míče a další produkty a služby.

 • Trénink

  Začínáte s tenisem, nebo si chcete vypilovat údery? Naši trenéři se vám rádi budou věnovat, ať jste hráč na jakékoliv úrovni.

 • Shop

  Prodej sportovních potřeb dle aktuální nabídky a poptávky.