Víc, než je zvykem...
Milí hosté, vítejte v Café bistru Rybníček.

 

Bistro má být místem, kde je útulno, cítíte se v něm dobře a vychutnáte si chutné a dostupné delikatesy z čerstvých surovin. A to je i naším cílem.

V našem café bistru se snažíme vytvořit příjemnou atmosféru a s láskou a nadšením pro vás připravit domácí pečivo, zákusky, sendviče, domácí pomazánky a limonády, něco pro milovníky masa nebo výhodné denní nabídky. Za každým talířkem plným dobrot se skrývá poctivá práce nás všech.

Spolupracujeme s lokálními dodavateli, které osobně známe, a proto vám můžeme nabídnout to nejlepší, co nabízí regionální, moderní i tradiční gastronomie. Dopřát si můžete kvalitní kávu, jarošovské pivo nebo vynikající víno z vinařství Modrá a Vinum Moravicum.

Od pondělí do pátku pro vás připravujeme bohaté obědové menu. Máme mnohaleté zkušenosti s cateringem, rauty, teambuildingy a akcemi na klíč od A do Z. Připravujeme pro vás pravidelné tematické gastrovíkendy plné chuťových zážitků.

Myslíme i na děti, a to nejen na jídelním lístku, ale i velkým dětským koutkem a spoustou možností vyžití v areálu Sportparku Rybníček.

Milí hosté, přejeme si, aby se café bistro Rybníček stalo místem, kde se budete dobře cítit a kam se budete rádi vracet. To bude ta nejlepší odměna za naši práci.

Tým café bistra Rybníček

VEČÍRKY – SVATBY – FIREMNÍ AKCE – DĚTSKÉ OSLAVY

 

Prožijte s námi další akce

SFTL zima 2020
22/01/2020 - 04/04/2020
SFTL zima 2020
Turnaj starších žákyň a starších žáků
28/03/2020 - 31/03/2020
Turnaj starších žákyň a…

Naši partneři