Víc, než je zvykem...

Vážení hosté,

od 3.12. je Café bistro Rybníček otevřeno dle standardní otevírací doby.

Polední menu budeme připravovat přímo v Café bistru, stále však platí i nabídka rozvozu nebo možnosti vyzvednout si oběd na Rybníčku. 

Objednávky přijímáme vždy v daný den do 10 hodin, ideálně však týden předem. Volejte na tel.: 774 82 64 90.

Platí obecně daná pravidla: maximálně 4 hosté u jednoho stolu a 50 % kapacity Café bistra (30 osob).

Těšíme se na vás.

 
 
Milí hosté, vítejte v Café bistru Rybníček. 

Bistro má být místem, kde je útulno, cítíte se v něm dobře a vychutnáte si chutné a dostupné delikatesy z čerstvých surovin. A to je i naším cílem.

V našem café bistru se snažíme vytvořit příjemnou atmosféru a s láskou a nadšením pro vás připravit domácí pečivo, zákusky, sendviče, domácí pomazánky a limonády, něco pro milovníky masa nebo výhodné denní nabídky. Za každým talířkem plným dobrot se skrývá poctivá práce nás všech.

Spolupracujeme s lokálními dodavateli, které osobně známe, a proto vám můžeme nabídnout to nejlepší, co nabízí regionální, moderní i tradiční gastronomie. Dopřát si můžete kvalitní kávu, jarošovské pivo nebo vynikající víno z vinařství Modrá a Vinum Moravicum.

Máme mnohaleté zkušenosti s cateringem, rauty, teambuildingy a akcemi na klíč od A do Z. Připravujeme pro vás pravidelné tematické gastrovíkendy plné chuťových zážitků.

Myslíme i na děti, a to nejen na jídelním lístku, ale i velkým dětským koutkem a spoustou možností vyžití v areálu Sportparku Rybníček.

Milí hosté, přejeme si, aby se café bistro Rybníček stalo místem, kde se budete dobře cítit a kam se budete rádi vracet. To bude ta nejlepší odměna za naši práci.

Tým café bistra Rybníček

VEČÍRKY – SVATBY – FIREMNÍ AKCE – DĚTSKÉ OSLAVY

Přijímáme tyto stravenky: Sodexo, Ticket Restaurant, Cheque Déjeuner.

Prožijte s námi další akce

Naši partneři