Víc, než je zvykem...

Pokoje

Nyní si můžete užít skvělý relax v krásných a nových apartmánech Rybníček. Jsou součástí Sportparku Rybníček, který leží na cyklostezce mezi Uherským Hradištěm a Velehradem.

Apartmány Rybníček nabízí ubytování v osmi komfortních pokojích s pohodlnou dvojpostelí, koupelnou, sociálním zařízením, televizí, chladničkou, fénem a připojením k internetu. Součástí každého apartmánu je i balkon. 

Nově Vám individuálně připravíme pokoj dle Vašich požadavků - buď jedno manželské lůžko, nebo dvě samostatná. Stačí zavolat nebo napsat předem.

Názvy apartmánů odkazují ke sportovnímu zaměření Sportparku Rybníček, a především pak ke Človíčkově stezce, unikátnímu interaktivnímu muzeu sportu, které je součástí Sportparku Rybníček.

Človíčkova stezka je jedinečné místo, jaké nemá v České republice obdoby. Nikde jinde se tak zábavným způsobem nedozvíte, jak vznikl sport. Stálá expozice je zpracována do podoby naučné stezky, která je doplněna unikátními exponáty. Druhou částí stezky je interaktivní dřevěné hřiště.

 

Naši partneři