Víc, než je zvykem...

Tenisová akademie Slovácko

DOPIS ČLENŮM TS A TAS

 

PŘIHLÁŠKY TENIS 2020/2021 ZDE 

PŘIHLÁŠKY TENISOVÁ PŘÍPRAVKA 2020/2021 TADY

 

Hlavní činností TENISOVÉ AKADEMIE SLOVÁCKO („TAS“) je příprava závodních hráčů na individuální turnaje, respektive mistrovská utkání, a zároveň nabídka výukových programů pro děti a širokou veřejnost (rekreační hráči).

TENISOVÁ AKADEMIE SLOVÁCKO spolupracuje s Přípravkou Jany Komrskové, in-line školou bruslení a vzdělávacím centrem Rybníček.

Sídlo TENISOVÉ AKADEMIE SLOVÁCKO je ve Sportparku Rybníček Staré Město. Z důvodu ukončení provozu tenisové haly ve Sportcentru Morava v Uherském Hradišti bude TENISOVÁ AKADEMIE SLOVÁCKO působit pouze ve Sportparku Rybníček ve Starém Městě.

 

Kontakt:

Hlavní trenér: Mgr. Jan Svoboda - 605 866 879, jsvoboda@tenisslovacko.cz

Kancelář (1. patro SPR): Hanka Mišťúriková – 730 150 181 , info@tenisslovacko.cz

Provozní doba kanceláře:

Po: 14-18
Út: 12-16
St: 14-18
Čt: 12-16
Pá: 8-12
Případně po telefonické domluvě

 

PROGRAMY:

 

TENISOVÁ PŘÍPRAVKA"

Pro děti od 5 let

Základy tenisových dovedností - skupinová průprava (max. 15 dětí)

Začínáme: v září 2020

Cena: 4 500,-/ školní rok

PŘIHLAŠOVÁNÍ JIŽ OD ČERVNA 2020

 

„TENISOVÝ HRÁČ“ (závodní hráči, děti a mládež bez závodních ambicí, rekreační hráči) 

V rámci progranu "Tenisový hráč" je možnost individuálního tréninku, ale i skupinek s více hráči.

Program „TENISOVÝ HRÁČ“ rozlišuje TENISOVÁ AKADEMIE SLOVÁCKO dvě základní období – školní a prázdninové.

Ve „školním období“ (září - červen) je platný tzv. stálý rozvrh, který je sestavován vždy na začátku září a je závazný po celé období (viz podmínky TAS).

Během „školního období“ je možné domluvit trénink i „ad hoc“ (tento způsob je ale závislý na dostupnosti kurtu, resp. trenéra).

V dubnu, při přechodu na antukové kurty, dochází díky zvýšené kapacitě kurtů zpravidla k rozšíření tréninkových možností – především sparinku.

V prázdninovém období (červenec – srpen + září) se hráči domlouvají s trenéry „ad hoc“ na základě turnajového programu a časových možností. Současně organizuje TAS v červenci a srpnu příměstské tábory.

 

„OSOBNÍ TRENÉR“

Hráči do tohoto programu jsou vybíráni po individuální domluvě s TAS. Hlavním cílem této skupiny je připravit hráče na vrcholový tenis, případně stipendijní studium na univerzitě v USA, které realizuje TAS ve spolupráci s agenturou agentura Sport&university - Stipendia.cz. Hlavním trenérem této skupiny je bývalý hráč Davis Cupu Michal Tabara.

 

„PRO DĚTI“

  1. Přípravka Jany Komrskové – všestranná pohybová příprava od 4 let vedená olympioničkou ve sportovní gymnastice Janou Komrskovou.
  2. IN-LINE škola Rybníček – zábavnou formou se děti učí správné technice in-line bruslení, pod vedením kvalifikovaného instruktora.
  3. Jarní tenisová školička – na konci května mají děti možnost si během pěti tréninkových jednotek vyzkoušet základy tenisu. Více informaci na telefonu 605 866 879.
  4. Příměstské tábory - letní příměstské tábory se sportovním zaměřením pro děti od 5 let.

 

Ohledně doporučení jak s tenisem či sportem obecně začít či jiných konzultací, obraťte se na hlavního trenéra Mgr. Jana Svobodu: tel.: 605 866 879, e-mail: jsvoboda@tenisslovacko.cz

 

Další služby:

  • Všichni hráči mají možnost účastnit se kondičních tréninků a regenerace (fyzioterapie, jóga). Více informací na tel. 605 866 879.
  • Po domluvě s hlavním trenérem poskytuje TAS pro závodní hráče možnost individuálního nebo skupinového doprovodu na turnaj.
  • Všichni hráči mají možnost absolvovat během roku také kondiční soustředění.

 

CENÍK TENIS 2019/20

Pro využití zvýhodněné ceny je potřeba provést registraci v TC Starém Město, z.s. nebo být jeho členem (TAS je ve smluvním vztahu s TC Staré Město, z.s. při poskytování pronájmu sportoviště, více o benefitech členství zde.

  člen TCSM
Dvojice 11 900
Trojice 8 400
Čtveřice 6 600
5 - 6 5 200

 

Naši partneři